O nás 

Pokud hledáte romantickou, nostalgickou, ale i energickou folkovou hudbu, jste na správném místě! Náš basista dokonce občas vymění basu za tubu, což stojí za to slyšet a ve folkové kapele je to dost neobvyklé! 

Koncertujeme v Třebíči a okolí. Rádi bychom se však rozjeli i někam dál po naší krásné České zemi. Hledáme příležitosti a prostory pro naše vystoupení, tj. divadla, hudební kluby, kulturní domy, koncertní sály komornějšího typu.

O mně 

Jako vystupující písničkářka jsem šla se svou kůží na trh v roce 2022. Nahrála jsem si svým nákladem první písně na CD s názvem Přát zázraky, natočila klip k písni Modlitba za domov. Odehrála jsem několik vlastních recitálů nebo byla hostem na koncertech, například Petra Rímskeho, Pavla Pokorného, Dua Ty a My, hrála na Folkovém Futrálu, zorganizovala společný koncert s bluesmanem Tomem Bowlingem. Založila jsem k mým padesátinám tradiční narozeninové koncerty v Ampulce, kam zvu vzácné hudební hosty. Byli jimi například Saša Niklíčková, Zbyněk Brych, bude František Kasl.
S kapelou hraji až od roku 2024. Hráli jsme v Komunitním centru Moravia Třebíč, na různých adventních akcích. Úspěšný byl pro nás koncert (50*) v Divadle Ampulka Třebíč. 2025 jsme hráli na Portě Vysočina (Vlásenice), letos jsme hráli na Portě Svitavy a přivezli si ocenění za píseň Prosím Tě, hudbo a vokální projev. Postoupili jsme také v sestavě já a Zdeněk letos v květnu do semifinále Notování na divokou kartu rady poroty. Krůček po krůčku jdu (jdeme) cestou muzicírování, s pokorou a respektem.